הצוות של נשימה

איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשים

איזבל עטיה כהן

בעלת קליניקת nashima כבר 12 שנים, ההכשרה שלי מתחילה בלימודי רפואה סינית ושיאצו במכללת מדיסין בשנת 1996. בסיום הלימודים התמחיתי בגניקולוגיה, הריון ולידה מטעם אוניברסיטת צ'יאנגדו בסין. במהלך השנים בהן טיפלתי, רכשתי ידע והסמכות נוספות: תוספי מזון ושמנים ארומתרפיים, שיטת שרמן, מודעות לפוריות, הומאופטיה ועוד ..

עובדת בקליניקה באופן פרטני בניצנים ואשדוד ,מלמדת ומכשירה דולות כרכזת קורס דולות במכללת ללדת ומשלבת עבודה  כצוות מן המניין (דיקור סיני ) בחדרי לידה בבית חולים בשיבא תל השומר.

את המגע שילבתי בהדרכה של חוגי שיאצו לילדים ומנחה סדנאות שיאצו לזוגות, ומה שאני עושה עד היום זה סדנאות עיסוי תינוקות ובייבי שיאצו. בכדי לתמוך בנשים בהריון ובלידה, בחרתי להיות דולה (מטעם ב"ס ללדת).

בשנים האחרונות, הוסמכתי כמטפלת מוסמכת בשיטת ארויגו – שיטת עיסוי לחיזוק הרחם וזה פתח לי עולם של היכרות עם הרחם מכיוון אחר..

באופן אישי…

התחלתי את דרכי ברפואה המשלימה בשנת 1996, בגיל 19.
נרשמתי ללימודי רפואה סינית ושיאצו, למרות כל ההערות מהסביבה כמו 'תלמדי משהו מועיל', 'מה תעשי עם זה?'

כיום אני מברכת על הבחירה שלי ומודה ועל הדרך שעשיתי הן מבחינה אישית ומקצועית. הלימודים פתחו אצלי עולם חדש והגיוני וגרמו להסתכלות אחרת על החיים שלנו והסביבה שלנו. העבודה המדהימה עם המטופלות, היולדות והאמהות מלמדת ומספקת ומרגישה מבורכת.

היום, כאמא ל-3 ילדים, אני רואה יותר מתמיד את הצורך ואת החשיבות בטיפול באישה.
כאישה את כל הזמן עוברת תהליכים הן פיזיים ורגשיים ונתונה לשינויים מעגליים. החיבור לנשיות שלנו ולכוח הוא דרך הרחם. הרחם שלנו הוא המרכז שלנו ומשפיע על כל היבט בחיינו כנשים: כשהווסת הראשונה מגיעה, במחזורים החודשיים, בניסיון להיכנס להריון, הריון ובלידה ובהפסקת הווסת.

זכות גדולה נפלה בחלקי לדעת ולטפל בנשים דרך שיטות נפלאות 

ואני פה בשבילך …

התעודות שלי:

תעודת מטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי רחם) | איזבל כהן עטיה - נשימה          תעודת מטפלת בצמחי מרפא סיניים | איזבל כהן עטיה - נשימה תעודת דולה תומכת לידה | איזבל כהן עטיה - נשימה   תעודת שונישין לאקופונקטורה יפנית לילדים | איזבל כהן עטיה - נשימה


נעה אלפר

אז מי אני… איפה מתחילים?…שמי נועה, נשואה לטדי, אמא ל 4 חמודים ומצפה לעוד. לקראת אמצע שנות ה20 לחיי הבנתי שאני רוצה להיות מיילדת ומשם התחיל מסלום מרתק של הכשרה מקצועית כאחות, מיילדת ויועצת הנקה תוך כדי בניית זוגיות והורות.
המסלול האינטנסיבי השתלב באופן טבעי באמהות וההנקה שהיו חלק בלתי נפרד מהלימוד וההתפתחות האישית שלי.
הוכשרתי כיועצת הנקה מוסמכת משרד הבריאות במהלך חופשת הלידה הרביעית שלי, בזמן הנקה למדתי עם המורות הטובות ביותר שעד היום מלוות אותי כעמותות ויועצות מצויינות.
היום אני מיילדת באסותא אשדוד, מנהלת קליניקה פרטית ביבנה ושמחה להיות חלק במקום המקסים "נשימה" אני מאמינה שאישה צומחת ופורחת בחברת נשים. הפריה ולמידה הדדית בכל תחומי החיים היא מקור הכוח שלנו.
ההמלצה האישית שלי לכל אמא לקראת לידה ראשונה או לידה חוזרת, שמעוניינת להניק, להכין את עצמה להנקה עוד לפני הלידה.
אני מאמינה שהכרות מוקדמת עם ההתנהגות הצפויה של תינוק יונק בימיו הראשונים,יחסוך הרבה תסכול וכאב. אמא שזה עתה ילדה אינה פנויה ללמידה כמו שהיתה כמה שבועות לפני הלידה.
לכן אני מזמינה אתכן להצטרף לסדנת הכנה להנקה.

 מוזמנת ליצור קשר-0524751827

איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשים


אנדרה מלול לוי

אני אנדרה, בת 37 ,אמא ל 2 חמודות נשואה ומתגוררת  באשדוד. במקצועי אני פסיכולוגית רפואית וחינוכית מומחית. מאז שהפכתי לאמא נושא ההריון, הלידה וההנקה הפכו למרכזיים בחיי האישיים והמקצועיים. אני מציעה לנשים ולזוגות סביב תקופות ההריון והלידה,טיפולי פוריות ,הריון בסיכון ,עיבודי לידה וליווי בתהליכי אובדן. אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית בהתאם למטופלת. אני משתמשת בדמיון מודרך,ביופידבק,היפנוזה, קלפים טיפוליים, עבודה באמצעות מנדלות,חלומות וזיכרונות ילדות.  התפיסה שלי מערכתית,ולפי הצורך עורכת התערבויות עם בני הזוג והמשפחה. כפסיכולוגית חינוכית עורכת אבחונים והערכות סביב שאלות של מוכנות ובשלות למסגרת,קשיי למידה ושאלות הקשורות לתפקוד תואם גיל. לפני חופשת הלידה, עבדתי במרפאת נוירולוגיה וגסטרואנטרולוגיה של בית חולים קפלן. זוהי התמחות ספציפית שהתפתחה סביב בעיות הקניית הרגלי ניקיון אצל ילדים ( פספוסים והרטבות וכדומה) והכנה לפרוצדורות רפואיות. בטיפול עם ילדים אני משתמשת בשיטת משחק טיפולי.

 מוזמנת ליצור קשר-0546457795

איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשים


איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשים

מאיה בראל

נעים מאוד שמי מאיה בראל-מטפלת בשיאצו וברפואה סינית משנת 2010.משלבת בטיפול המון ידע ,מקצועיות והקשבה פעילה. אני נמצאת כל הזמן בלמידה ורכישת ידע בתחום הנפש והכאב. משלבת בטיפול מגע ,כוסות רוח וצמחי מרפא.

אני מתמחה בחרדות ובעיות עיכול ושינה ובעיקר ככל סוגי הכאבים -כאבי גב ,צוואר ושלד.

אני עובדת במכבי טבעי ומשתלבת בנשימה לטיפול בנשים וגם גברים.

מוזמנת ליצור קשר-0503014107

שרה גרשון

נעים להכיר,שמי שרה,אמא לשתי בנות מתוקות ,דולה ומדריכת הכנה ללידה מוסמכת מאמלדת בשיתוף אגף המיילדות בבית חולים לניאדו.
מאז ומתמיד הייתי מחוברת לעולם הנשיות, פריון, הריון ולידה. הנושא הזה ריגש וריתק אותי עוד כשהייתי ילדה. רצה הגודל והתחתנתי עם מומחה לפוריות. כמובן שהידע והניסיון של בן זוגי הכניסו מימד נוסף לכל הרצון שלי ללמוד על התחום. נשיות ,הריון ולידה הן התשוקה שלי.המקום הכי טבעי שאני יודעת הכי עליו בעולם.
כדולה יש לי את הזכות ללוות נשים בהריון ובמהלך הלידה שלהן.אני מאמינה בכוח שלך ללדת ,בידע הקיים בתוכך,לגדל אותו בשמחה ובאהבה. אני כאן בשבילך לתמוך בך.

כמדריכת הכנה ללידה אני פוגשת נשים וזוגות במסע שלהם להורות. לרוב בהריון ראשון ולפעמים גם בהריון שני ושלישי,שרוצים רענון או חוויה מתקנת. אני מאמינה שהכנה היא הרבה מעבר לידע,הכנה טובה מגדילה את הסיכוי ללידה בריאה יותר , חיובית יותר ונותנת לזוגות תחושה של הבנה וביטחון. לאתר שלי כנסי כאן

מוזמנת להתקשר-054-7899867

איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשיםטיפולי דיקור סיני לנשים | נשימה - קליניקה טבעית לנשים

נטלי שלומן

לפני כמה שנים הקמתי את "ללכת בדרך האור".אני פוגשת אנשים שנמצאים בשפל,  בתחתית.  אני פוגשת אנשים שרוצים לעשות שינוי בחייהם. אנשים שתקועים בזוגיות, בעבודה, עם בעיות בריאותיות חוזרות ונשנות.כאלה שכל פעם שמגיעים למקום חדש קורה אותו הדבר. כאלה שכל פעם שנוסעים למגיעים למלון נתקלים באותה הבעיה. אנשים שיש להם סיפור שחוזר על עצמו בחיים, משהו לא פתור שרוצים לטפל בו. במפגש אני מקשיבה, שואלת ושואפת להגיע לקשר בין כל הבעיות. לאחר מכן אני מרגיעה ומאזנת את הגוף והנפש בטיפול אנרגתי להשגת המטרה הרצויה.

וקצת עלי…  אני נטלי שלומן- מטפלת, מורה ואמא. מאז שהייתי ילדה הייתי "הפסיכולוגית" של החברים שלי: זאת שמקשיבה,שואלת, מייעצת, לא שופטת. בצבא התחלתי ללמוד טיפול (רייקי 1+2) במכללת סינרגיה.  לאחר מכן בהמשך חיי בעבודה בהייטק הבנתי שעלי לטפל  באנשים,פניתי ללימודים מעמיקים תאורטיים ומעשיים של שנתיים אקדמיות,והתחלתי לעסוק בכך. אני מטפלת ברייקי ובפסיכוקונקטיב תרפי – שיטת טיפול אינטגרטיבית המשלבת מגוון כלים שיעזרו לי לבחור מה מתאים לך, בינהם שיחה אימונית ותקשור,  הילינג,  דמיון מודרך, שחזור גלגולים ועוד. בימים אלו אני עושה הכשרה לרייקי מאסטר, שיאפשר לי ללמד אתכם את הכלים הנפלאים של הרייקי לשימוש עצמי.

המוטו שלי הוא- ללכת_בדרך_האור -כי אין זמן טוב יותר מעכשיו אני מאמינה שאף פעם אין זמן טוב לעשות שינוי. זה אף פעם לא נוח. אז כדאי להחליט שעכשיו הוא הזמן ולעשות זאת. אחרת זה לא יקרה.אני מטפלת בעיקר בנשים שחשות תקיעות ורוצות לעשות שינוי בחייהם. אשמח להכירך ❤

 לדף העסקי שלי לחצי כאן

מוזמנת להתקשר-054-7899867


שני אליצור

נעים מאוד, שמי שני אליצור נשואה ליוגב ואמא למיקה.בעלת B.A במדעי ההתנהגות ומנחת הורות ראשונית -בייבי יוגה ועיסוי תינוקות.  החיבור הראשון שלי לתחום נוצר במהלך לימודיי לתואר וכאשר התחילו חברותיי להביא ילדים לעולם. דרכן ודרך לימודיי נחשפתי לדיכאון לאחר לידה, להתפתחות תינוקות ולשלל נושאים בתחום. לא מעט ראיתי נשים המתקשות בהתמודדות שלהן עם ילדן החדש. ראיתי אותן חסרות אונים ולא תמיד יודעות כיצד להרגיע, להתמודד עם התינוק ואף להתמודד עם התסכול שלהן עצמן. אז החלטתי לפתח את התחום ועד היום מפתחת ולומדת אותו. היום אני מגשימה את מה שרציתי- להיות שם עבור האימהות והתינוקות, לתמוך, לתת טיפים, ללמד ולחשוף אותם לידע שרכשתי. האימהות לומדות להיות קשובות לעצמן ולתינוק שלהן, התינוקות יותר רגועים וכך גם האימהות מגיעות אל התינוקות רגועות ומלאות בביטחון. עכשיו כל שנותר הוא לפגוש אתכן 

מוזמנת להתקשר-050-9862971