איזבל כהן עטיה | נשימה - קליניקה טבעית לנשים

איזבל עטיה כהן

בעלת קליניקת nashima כבר 15 שנים, ההכשרה שלי מתחילה בלימודי רפואה סינית ושיאצו במכללת מדיסין בשנת 1996. בסיום הלימודים התמחיתי בגניקולוגיה, הריון ולידה מטעם אוניברסיטת צ'יאנגדו בסין. במהלך השנים בהן טיפלתי, רכשתי ידע והסמכות נוספות: תוספי מזון ושמנים ארומתרפיים, שיטת שרמן, מודעות לפוריות, דיקור קוסמטי,רוקחות טבעית הומאופטיה ועוד ..

עובדת בקליניקה באופן פרטני בניצנים  ,מלמדת ומכשירה דולות כרכזת קורס דולות במכללת ללדת ומשלבת עבודה  כצוות מן המניין (דיקור סיני ) בחדרי לידה בבית חולים בשיבא תל השומר ולאחרונה במרפאת אנדומטריוזיס בשיבא.

את המגע שילבתי בהדרכה של חוגי שיאצו לילדים ומנחה סדנאות שיאצו לזוגות, בעבר קיימתי סדנאות עיסוי תינוקות ובייבי שיאצו. בכדי לתמוך בנשים בהריון ובלידה, בחרתי להיות דולה (מטעם ב"ס ללדת).

בשנים האחרונות, הוסמכתי כמטפלת מוסמכת בשיטת סובאדה – שיטת עיסוי לחיזוק הרחם וזה פתח לי עולם של היכרות עם הרחם מכיוון אחר..

כבר שנים שאני משנה את הגישה של לסביבה ומשתדלת להיות בתהליך של אפס פסולת , מוזמנת לקרוא כאן על התהליך שלנו כמשפחה.זה אומר לעבור לצרוך פחות ובעיקר מוצרים טבעיים ונקיים מרעלים.

לכן במסגרת הבלוג שלי להיות טבעית גם בבית אני מקיימת סדנאות בנושא אפס פסולת: הכנת מוצרי ניקוי טבעיים, סדנת טיפוח אישי טבעי, סדנת שיפוץ רהיטים, סדנת מטבח ללא פלסטיק.

באופן אישי…

התחלתי את דרכי ברפואה המשלימה בשנת 1996, בגיל 19.
נרשמתי ללימודי רפואה סינית ושיאצו, למרות כל ההערות מהסביבה כמו 'תלמדי משהו מועיל', 'מה תעשי עם זה?'

כיום אני מברכת על הבחירה שלי ומודה ועל הדרך שעשיתי הן מבחינה אישית ומקצועית. הלימודים פתחו אצלי עולם חדש והגיוני וגרמו להסתכלות אחרת על החיים שלנו והסביבה שלנו. העבודה המדהימה עם המטופלות, היולדות והאמהות מלמדת ומספקת ומרגישה מבורכת.

היום, כאמא ל-3 ילדים, אני רואה יותר מתמיד את הצורך ואת החשיבות בטיפול באישה.
כאישה את כל הזמן עוברת תהליכים הן פיזיים ורגשיים ונתונה לשינויים מעגליים. החיבור לנשיות שלנו ולכוח הוא דרך הרחם. הרחם שלנו הוא המרכז שלנו ומשפיע על כל היבט בחיינו כנשים: כשהווסת הראשונה מגיעה, במחזורים החודשיים, בניסיון להיכנס להריון, הריון ובלידה ובהפסקת הווסת.

זכות גדולה נפלה בחלקי לדעת ולטפל בנשים דרך שיטות נפלאות 

ואני פה בשבילך