5 סיבות לפנות לדולת פוריות

למה דולת פוריות?

אולי את עוד לא מכירה את המושג דולת פוריות, אולי שמעת עליה בהקשר של לידה וגם לא ממש הבנת מה עושה דולה.
את גם בטח לא מבינה למה כדאי לקחת דולה לתהליך של כניסה להריון. הרי בזמן הטיפולים אין ממש זמן ואת רצה בין הבדיקות ומפגשים עם רופאים, שאיבות והחזרות והזרעות.
את רצה ורצה וגם כל הזמן במתח
אני יודעת איך את מרגישה…
ההרגשה הזו של חוסר אונים, הבדידות וכעס על הסביבה ועל עצמך למה את לא נכנסת להריון. את בוודאי מחפשת תשובות אולי אצל חברות ובעיקר באינטרנט.
שם תראי ותרגישי את הכאוס ואת הבלבול
איזה רופא יתאים לך?האם את מבינה בכלל מה רופא אומר לך? איך להזריק ?
מה הטיפול הכי טוב עבורך?
איזה בדיקות עלייך לבצע
איזה ויטמינים ?
וספורט מותר לך ?
והסלק והאננס ??
וואו המון מידע רץ ויוצר המון בלבול.

דולת פוריות היא אשת מקצוע אשר יכולה

1.דולת פוריות תוכל לכוון אותך ואפילו יכולה להמליץ על על רופא פוריות מתאים עבורך לפי האופי שלך והמצב הרפואי שלך ולהקל עבורך את החיפושים .דולת פוריות יכולה להסיר לך טרמינולוגיה רפואית לא מובנת. ולעשות לך סדר ושתביני בכלל על כל התהליך.

2. דולת פוריות יכולה ללוות אותך פיזית לרופא שם תשאלו יחד את כל השאלות והאופציות הקיימות .דולת פוריות יכולה לוות אותך פיזית להליכים הרפואיים כמו הזרעות /שאיבה והחזרת עוברים ולהעניק לך תמיכה רגשית ולהפיג את הבדידות.

3.  דולת פוריות מאפשרת קו פתוח להתייעצויות והקשבה לאורך כל התהליך מה שמקל על התקופה הזו במיוחד לאחר ההחזרה או הביוץ בהמתנה לתשובת הבטא.

4. יכולה לעזור לך לבחור זרע או חברה מתאימה לתרומת ביצית ואפילו בבחירה של פונדקאית. לדולת פוריות יש את המידע על כל החברות מה היתרונות והחסרונות ומה כדאי להתעקש כדי לקבל סיכוי גבוה יותר לילד בידיים מלאות.

5. אם בחרת להיות בהורות יחידנית, הקושי יכול להיות יותר נוכח .ליווי של דולת פוריות יכולה להעניק לך שקט ולהרגיש פחות בודדה ולהוות תמיכה משמעותית.

6. יכולה לטפל אם יש לה הכשרה מתאימה ,או לכוון אותך למטפלים מתאימים עבורך בתחום הרפואה המשלימה כדי להוות תמיכה פיזית לרחם שלך, להורמונים המשתוללים ולרירית שלך.

להיכנס להריון יכול לקחת זמן בין אם באופן טבעי ובין בעזרת טיפולים פוריות. את יכולה לעבור את התקופה הזו בקלות עם כמה שפחות מתח וללכת יד ביד עד שתהיי אמא.

אם את מחליטה להיות אמא ,את תהיי אמא ! הכל עניין של זמן ואיזו דרך

לשאלות נוספות
איזבל דולה, דולת פוריות

0523542675